Kiedy przeprowadzimy audyt produkcji (I), przeprowadzimy zwiększenie wydajności produkcji i przeprowadzimy symulacje (II), powstają zalecenia dla firmy, potencjały które może wykorzystać. Zadajemy sobie jednak sprawę z tego, że zidentyfikować potencjały a je wdrożyć na produkcji w firmie to trudne zajęcie. Dlatego prowadzimy usługę Operational Excellence

Operational Excellence, to usługa polegająca na wdrożeniu tego co zidentyfikowaliśmy jako potencjały do usprawnienia produkcji, do głównych zalet tej usługi należą:

  • Oszczędność czasu. Zaproponowane w wyniku audytu i symulacji zmiany wdrażamy My, od razu, bez narzekań.
  • Oszczędność zasobów. Wiemy, że firmom brakuje pracowników, po co więc ich jeszcze bardziej obciążać. Lepiej obciążyć tą pracą nas (BPI).
  • Obniżanie kosztu produkcji. Pracownik to wynagrodzenie, biuro, social i dbanie o jego dobre samopoczucie. My jesteśmy niczym pracownik sezonowy, leasingowy, tylko zadowolony.

Operational Excellence, to usługa w outsourcingu, rozliczana poprzez fakturę VAT

Operational Excellence, nie jest niczym nowym, jednak firmom trudno utrzymywać tak drogiego menadżera. Korzyści płynące z naszego rozwiązania::

  • Mamy duże doświadczenie. Wdrażamy wyniki audytów już od kilkunastu lat, zawsze z powodzeniem.
  • Gwarancja wdrożenia. W uzgodnieniu z firmą, jeśli się czegoś podejmujemy to doprowadzamy to do końca. Nie zwolnimy się z pracy, nie bierzemy L4.
  • Brak obciążenia. Nie prosimy o biuro, nie zapiszemy się do związków zawodowych i nie oczekujemy prezentów na gwiazdę.
  • Brak obciążenia. Jesteśmy tak pewni naszych umiejętności, że jeśli tyko firma jest na to gotowa (rzetelne wskaźniki) to możemy umówić się na wynagrodzenie zależne od osiągniętych wyników.
Zamów bezpłatną konsultacje

Wypełnij formularz po prawej lub zadzwoń pod 668 681 576.

przenosi do strony głównej BPI, zakładki "doświadczenie"