Operational Excellence - Wdrożenie

W dynamicznie zmieniającym się świecie biznesu sukces wymaga nie tylko doskonałego planu, ale także umiejętności praktycznego wdrożenia zmian. W tym kontekście, specjaliści z BPI stają się godnymi zaufania partnerami, którzy nie tylko pomagają zidentyfikować kwestie wymagające usprawnienia w organizacji, ale przede wszystkim zajmą się wdrożeniem zmian. Od wielu lat dostarczmy bowiem klientom kompleksowe rozwiązania, mające na celu zwiększenie efektywności i konkurencyjności ich firm. Warto dowiedzieć się czym charakteryzuje się Operational Excellence, czyli wdrożenie.

Na czym polega Operational Excellence

Kiedy przeprowadzimy audyt produkcji (I), przeprowadzimy zwiększenie wydajności produkcji i przeprowadzimy symulacje (II), powstają zalecenia dla firmy, potencjały które może wykorzystać. Zadajemy sobie jednak sprawę z tego, że zidentyfikować potencjały a je wdrożyć na produkcji w firmie to trudne zajęcie. Dlatego prowadzimy usługę Operational Excellence

Operational Excellence, to usługa polegająca na wdrożeniu tego co zidentyfikowaliśmy jako potencjały do usprawnienia produkcji, do głównych zalet tej usługi należą:

  • Oszczędność czasu. Zaproponowane w wyniku audytu i symulacji zmiany wdrażamy My, od razu, bez narzekań.
  • Oszczędność zasobów. Wiemy, że firmom brakuje pracowników, po co więc ich jeszcze bardziej obciążać. Lepiej obciążyć tą pracą nas (BPI).
  • Obniżanie kosztu produkcji. Pracownik to wynagrodzenie, biuro, social i dbanie o jego dobre samopoczucie. My jesteśmy niczym pracownik sezonowy, leasingowy, tylko zadowolony.

Zalety usługi

Operational Excellence, to usługa w outsourcingu, rozliczana poprzez fakturę VAT

Operational Excellence, nie jest niczym nowym, jednak firmom trudno utrzymywać tak drogiego menadżera. Korzyści płynące z naszego rozwiązania:

  • Mamy duże doświadczenie. Wdrażamy wyniki audytów już od kilkunastu lat, zawsze z powodzeniem.
  • Gwarancja wdrożenia. W uzgodnieniu z firmą, jeśli się czegoś podejmujemy to doprowadzamy to do końca. Nie zwolnimy się z pracy, nie bierzemy L4.
  • Brak obciążenia. Nie prosimy o biuro, nie zapiszemy się do związków zawodowych i nie oczekujemy prezentów na gwiazdę.
  • Brak obciążenia. Jesteśmy tak pewni naszych umiejętności, że jeśli tyko firma jest na to gotowa (rzetelne wskaźniki) to możemy umówić się na wynagrodzenie zależne od osiągniętych wyników.

Zainteresowani optymalizacją produkcji?

Audyt BPI


Audyt produkcji jest skoncentrowany na tworzeniu usprawnień w firmach. Przeprowadza się go na produkcji, analizując jakość, wydajność, ewentualne przestoje oraz motywację pracowników. Otrzymane w ten sposób wyniki definiuje się jako listy potencjałów do wdrożenia, a to z kolei umożliwia stworzenie odpowiedniego planu działania i tym samym eliminację problemów lub niedociągnięć. Nasza ekspertyza oraz praktyczne podejście pomagają zatem firmom osiągać lepsze wyniki.

Przejdź do strony

Zwiększanie wydajności produkcji


Jednym z najważniejszych elementów naszej oferty jest poznanie konkretnego przedsiębiorstwa od wewnątrz i reakcja na pojawiające się problemy. Z tego powodu proponujemy usługę, określaną jako zwiększenie wydajności produkcji, co jest możliwe nawet poprzez niewielkie zmiany w organizacji pracy, co najczęściej przedstawiamy w formie symulacji 3D. Tego rodzaju analiza wydajności sprzętu i aktywności pracowników pozwala stworzyć bardzo efektywną strategię, przynoszącą zadowalające rezultaty.

Przejdź do strony
Zamów bezpłatną konsultacje

Wypełnij formularz po prawej lub zadzwoń pod 668 681 576.

przenosi do strony głównej BPI, zakładki "doświadczenie"